2014 Garanti bonus kredi kartı ile taksitli MTV ödemesi

  • 07 Ocak 2014
  • 651 kez görüntülendi.

2014 yılı MTV ödemelerinizi Garanti Bankası Bonus kartınız ile yaparak bir çok fırsattan yararlanabilirsiniz. 2014 Garanti Bonus kredi kartı ile taksitli MTV ödemesi yapabilirsiniz. Bonus kredi kartı ile yapacağınız MTV ödemelerini 3 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Bonus kredi kartının bu kampanyasından yararlanmak için MTV ödemenizi 31 Ocak 2014 tarihine kadar gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 31 Ocak 2014 tarihini geçen ödemelerde bu kampanyalardan yararlanılamamaktadır.

Kampanya dahilinde sadece 3 taksit imkanından değil lastik alımlarınızda da indirimler kazanabilirsiniz. Pirelli yetkili satıcılarından alacağınız lastiklerde %20 indirim kazanabilirsiniz. Kış aylarını yaşacağımız bu günlerde eğer hala kış lastiklerinizi almamışsanız bu fırsat ile kış lastiklerinizi indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca yaz lastiklerini şimdiden almak isteyenlerde 2014 Bonus kredi kartı ile MTV ödemesi yaparak bu kampanyadan yararlanabilir. İndirimli oto lastiklerinden yararlanmak için 15 Şubat 2014 tarihine kadar indirimli kampanya indirim kodlarını kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra ne yazık ki kodlarla indirimlerden yararlanamamakasınız.

2014 Garanti Bonus ile taksitli MTV ödemesi ile ayrıca sırt çantası da kazanabilirsiniz. Sırt çantası kazanmanız için 14” üzeri lastiklerden almanız gerekmektedir. Sırt çantası Pirelli web sitesinden 07 Mart 2014 tarihine kadar kayıt yaptıran herkese hediye olarak verilecektir. Bu fırsatlardan yararlanmak için MTV ödemenizi Bonus kredi kartınız ile yapmanız yeterlidir. MTV ödemelerinizi 31 Ocak 2014 tarihine kadar yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Yapikredi worldcard kredi kartı ile taksitli MTV ödemesi başlıklı makalemizde 2014 Yapikredi worldcard kredi kartı ile taksitli MTV ödemesi, kredi kartı ile mtv ödeme yapıkredi ve WorldCard ile taksitli MTV ödemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ