2014 kredi kartına taksitle MTV ödemesi yapılabilen bankalar

  • 07 Ocak 2014
  • 650 kez görüntülendi.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapması gereken herkes 31 Ocak 2014 tarihine kadar birinci taksiti ödemelidir. Ödemelerinizi tahsilat gerçekleştiren vergi dairelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vergi dairelerinin yanı sıra bu ödemelerinizi bankalar aracılığı ile de yapabilirsiniz. 2014 kredi kartına taksitle MTV ödemesi yapılan bankalar ile ödeme yaptığınızda bankalar ayrıca sizlere çeşitli kampanyalar ile fırsatlar sunmaktadır. Bu sayede ödemelerinizi hem taksitli şekilde yapabilir hem de çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

2014 kredi kartına taksitle MTV ödemesi yapılabilen bankalar ve sağladıkları kampanyalar aşağıdadır.

Denizbank MTV ödeme kampanyası ile AUTOWAX firmasında çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aracınız için çizik giderme, koruma, parlatma gibi işlemlerde 400TL yerine sadece 185TL ödeyebilirsiniz. Aracınızın motorunun temizliğini ve korumasını 80TL yerine 45TL’ye yaptırabilirsiniz. Bunun gibi bir çok indirimden yararlanmak için MTV ödemenizi Denizbank kredi kartı ile yapmalısınız. Bu fırsatlardan Nisan 2014 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Ödemelerinizi Garanti Bankası ile yaparak Pirelli firmasından lastik alımlarınızda %20 indirim kazanabilirsiniz. 2014 yılı kredi kartı ile MTV ödemesi yapılan bankalar 2014 kredi kartı ile taksitli mtv ödemearasında Yapı Kredi Bankası’da vardır. Yapı Kredi ile yapacağınız MTV ödemelerinde 3 taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Sonax Paketi’ne sizlere özel olarak sadece 180TL’dir. Son olarak Tekstilbank ile yapacağınız ödemelerde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu bankalardan yapacağınız MTV ödemelerinde sizlere çeşitli kampanyalar ve fırsatlar beklemektedir. Sizlerde ödemelerinizi banka kanalları ile yaparak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 İşbank Maximum kredi kartı ile taksitli MTV ödemesi başlıklı makalemizde 2014 İşbank Maximum kredi kartı ile taksitli MTV ödemesi, 2014 kredi kartı ile mtv ödeme ve maximum kredi kartı ile taksitli mtv ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sinantan dedi ki:

    mtv taksitli ödeme

BİR YORUM YAZ