Denizbank kredi başvurusu

 • 16 Temmuz 2013
 • 1.001 kez görüntülendi.

Kredi ürünleri, bankaların en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden birisi olarak bilinmektedir. Çünkü insanlar, ceplerindeki sınırlı para ile büyük satın alımlar gerçekleştiremezler. İyi bir birikim için yıllara ihtiyaç duyulurken, bankalar ise zamanı beklemeye gerek kalmadan, sunduğu ürünler ile kişilerin istedikleri işlemi yapabilmelerini sağlamaktadırlar. Bu şekilde para sağlayarak, herkesin eksik nakit ihtiyacını karşılayan bankalar, vatandaşlara destek olmaya çalışmaktadırlar.

Denizbank da ülkemizin değerli bankalarından bir tanesidir. Bu banka da, kendi bünyesinde oluşturduğu kredi ürünleri ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Örneğin konut kredisi ile kişilerin ev almalarına yardımcı olan banka, daha sonrasında ise faizi ve diğer şartları ile birlikte söz konusu kredi tutarını vatandaştan tahsil etmektedir.

Benzer bir şekilde, taşıt kredisi sağlayan Denizbank, kişilerin araba almasını kolaylaştıran bir ürün olarak bu ürününü sunmaktadır. Bu sayede vatandaşlar, ceplerindeki birikmişlerinin üzerine, çektikleri taşıt kredisini de koyarak hallerindeki arabayı alabilmektedirler. Bu sayede hem Denizbank için, hem de vatandaş için iyi bir gelişme yaşanmış olur.

Denizbank’ın en çok kullanılan kredi ürünü ise ihtiyaç kredisidir. Çünkü ihtiyaç kredisi, hemen hemen her alanda hissedilen para eksikliğini gidermek için kullanıldığından, isteyen herkesin rahatlıkla başvurabildiği ve istenilen miktarlarda alınabildiği bir üründür.

Peki, bu kadar kredi ürünü olmasına rağmen, Denizbank’ın herkese kredi verdiği söylenebilir mi? Ya da Denizbank kredi başvuru şartlarında neler var?

Denizbank Kredi Başvuru İşlemleri

Denizbank, kredi başvurusu sırasında tüketici ile yüz yüze görüşen bir bankadır. Bu sayede tüketiciden istenilen evrakların da bu görüşme sırasında hazırda tutulması oldukça önemlidir. Yani banka, şeffaflığa ve netliğe önem vermektedir. Bunun yanı sıra, müşteri temsilcisine asıl derdini açık bir şekilde anlatan müşterilerin, çok daha iyi ve doğru şartlarda kredi aldıkları bilinmektedir. Bu nedenle de görüşmede doğruluk çok önemlidir.

Hepsinin yanı sıra, gelir durumu ve kredi notu gibi noktalara da değinilmesinin ardından kredi işlemleri tamamlanmış olur ve banka tarafından verilecek nihai karar beklenir. Ürün kullanıma açıldığında ise tüketici de aynı anda parasını çekebilecek durumda olmaktadır.

Kredi başvurusu için TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan HİBE KREDİ-GERİ ÖDEMESİZ KREDİ NASIL ALINIR? başlıklı makalemizde faizsiz hibe kredi, faizsiz hibe krediler ve geri ödemesiz kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. saban kakaş dedi ki:

  Gecen basvurdum ama sonuc antalyada olguhum icin verilmedi simdi Zonguldak’ta yeniden basvuru yapmam gerekiyomu?

 2. seyithan dedi ki:

  Bonus Kredi kartı Başvurmuştum ne oldu sonucu öğrnebilirmiyim

 3. seyithan düzgün dedi ki:

  Bonus Kredi Kartı Başvurmuştum ne oldu

 4. ası dedi ki:

  ben b bı banka gormedı hem kredı onaylandı dıyo oraya gıdınce yok dıyolar bu nasıl bı banka

 5. oktay dedi ki:

  kredim ne oldu

 6. dost dostum dedi ki:

  başvuru oanyından sonra bankaya gitmeyip krediyi kullanmazsak zararı olurmu

 7. muhamedi dedi ki:

  Kıredimonaylandımı

 8. meral dedi ki:

  Iki sene once zorla ihtiyac kredisi verenn bankaaa. Simdi kendim istedigim icin bin bir engel koyan banka! Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin!

BİR YORUM YAZ