Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

  • 25 Şubat 2014
  • 640 kez görüntülendi.

Acil nakit ihtiyaçlarına çözüm olarak bankaların ek hesapları sizlerin yardımına koşabilir. Bu hesaplardan biri olan Denizbank kurtaran hesap ile hesabınıza ek bir limit tanımlatarak ihtiyacınız olduğu anlarda bu limiti kullanabilirsiniz. Peki Denizbank kurtaran hesap nedir?

Denizbank kurtaran hesap sizin Denizbank hesabınıza bağlı bir kredili mevduat hesabıdır. Bankaya başvuru yaptıktan sonra banka sizlere uygun gördüğü limiti hesabınıza tanımlatmaktadır. Limitiniz tanımlandıktan sonrada dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. ATM’lerden nakit çekebilir, alışverişlerinizde hesabınızda para olmadığı durumlarda da kullanabilirsiniz. Bu imkan doğrultusunda her zaman sizlere destek olarak bir limitiniz oluşacaktır.

Deniabank kurtaran hesap ile taksitli nakit avansta kullanabilirsiniz. Limitiniz doğrultusunda 3, 6, 9, 12 ay vadeler ile kredi kullanabilirsiniz. Taksitli kredinizi kullandıktan sonra her ay ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Kredili mevduat hesaplarında faiz oranları biraz daha yüksektir ve bunu dikkate almanızı öneririz. Kısa süreli borçlanmalar olduğu için faiz oranları kredi faiz oranlarından daha yüksektir.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidebilir ayrıca KURTARAN yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranız ile birlikte 3280’e göndererek de başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ATM'den Bankamatik Kartıyla Emekli Maaşı Nasıl Çekilir başlıklı makalemizde atm den bankamatik kartıyla emekli maaşı nasıl çekilir, atm den emekli maaşı çekmek ve atm den emekli maaşı nasıl çekilir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ