logo

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Acil nakit ihtiyaçlarına çözüm olarak bankaların ek hesapları sizlerin yardımına koşabilir. Bu hesaplardan biri olan Denizbank kurtaran hesap ile hesabınıza ek bir limit tanımlatarak ihtiyacınız olduğu anlarda bu limiti kullanabilirsiniz. Peki Denizbank kurtaran hesap nedir?

Denizbank kurtaran hesap sizin Denizbank hesabınıza bağlı bir kredili mevduat hesabıdır. Bankaya başvuru yaptıktan sonra banka sizlere uygun gördüğü limiti hesabınıza tanımlatmaktadır. Limitiniz tanımlandıktan sonrada dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. ATM’lerden nakit çekebilir, alışverişlerinizde hesabınızda para olmadığı durumlarda da kullanabilirsiniz. Bu imkan doğrultusunda her zaman sizlere destek olarak bir limitiniz oluşacaktır.Sponsorlu Bağlantılar

Deniabank kurtaran hesap ile taksitli nakit avansta kullanabilirsiniz. Limitiniz doğrultusunda 3, 6, 9, 12 ay vadeler ile kredi kullanabilirsiniz. Taksitli kredinizi kullandıktan sonra her ay ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Kredili mevduat hesaplarında faiz oranları biraz daha yüksektir ve bunu dikkate almanızı öneririz. Kısa süreli borçlanmalar olduğu için faiz oranları kredi faiz oranlarından daha yüksektir.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidebilir ayrıca KURTARAN yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranız ile birlikte 3280’e göndererek de başvuru yapabilirsiniz.

Rate this post