Kredi Ver Kredi Başvurusu-Bankacılık Sistemi-Societe Generale

 • 05 Mart 2014
 • 1.652 kez görüntülendi.

Kredi Ver Bankacılık Tarihçesi

KrediVer Société Générale Bankası’nın, Türkiye’de doğrudan son tüketiciye, ticari kullanım amacı dışında sağladığı tüketici kredisi çözümleridir.

KrediVer’i Türkiye’yle tanıştıran Société Générale, 1864 yılından beri hizmet veren, dünyanın lider ve çok uluslu finansal kuruluşlarından biridir.

Türkiye’de 1989 yılından beri kurumsal bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Société Générale, 2007’nin son aylarında bireysel bankacılık sektöründe KrediVer markası ile tüketici kredisi faaliyetine başlamıştır.

Société Générale şimdi Türkiye’de KrediVer ile Bireysel Müşterilerin hayallerini gerçekleştiriyor!

Kredi Ver Kredi Hesaplama

Hesap makinesi ile, almak istediğiniz kredi tutarı için aylık ne kadar ödemeniz gerektiğini ya da aylık taksit tutarı miktarınız ile ne kadarlık kredi alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz işlemi “Kredi hesaplaması” menüsünden belirleyin: Almak istediğiniz kredi tutarına göre aylık taksit tutarlarınızı öğrenmek istiyorsanız, “Taksit hesaplama” alanını seçin; aylık ödemek istediğiniz taksit tutarına göre alabileceğiniz kredi tutarını öğrenmek istiyorsanız “Alınabilecek kredi hesaplama” alanını seçin.

kredi ver kredi başvurusu

Kredi Ver Kredi Başvurusu

Nakit İhtiyacına Çözüm
30.000 TL’ye kadar kredi fırsatı
Cazip faiz oranları
35 aya varan vade seçenekleri
Kefilsiz
Kredi dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık taksitler ile birlikte alınıyor
Kredi tutarı istediğiniz hesaba gönderilir
Taksit ödemeleri, PTT’ler den veya anlaşmalı Banka şubelerinden veya EFT ile
Krediyi istediğinizde erken ödeme veya bir taksitini erteleme imkanı da var
Kimler kredi başvurusu yapabilir?
Türk Vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük 65 yaşından küçük, düzenli ve belgeleyebileceği geliri olan kişiler kredi başvurusu yapabilirler. Bu şartları karşılamayan kişiler bankamıza kredi başvurusu yapamaz ve bu kişilerden kredi başvurusu alınmaz. 
Kredi almak için ne yapmalıyım?
İstanbul’da ikamet edenler “Şubelerimiz” bölümünden kendilerine en yakın şubemizi seçerek bu şubemizden başvuruda bulunabilir.

* Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya kısa mesaj ile katılım Turkcell için 0,5 TL (KDV ve ÖİV dahil), Avea için 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone için 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Turkcell, Avea ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Kredi talebimi sonuçlandırabilmem için hangi evraklar gerekecek?
Bireysel Kredi Sözleşmesi Teklifi’nin imzalanmış iki nüshasıNüfus Cüzdanınızın fotokopisiSon aya ait gelir belgesi– maaşlı çalışanlar: maaş bordrosu veya antetli kağıda düzenlenmiş imzalı ve kaşeli maaş yazısı (imza sirküleri ile birlikte) ;

– serbest çalışanlar: vergi levhası ve son bir yıla ait hesap ekstresi ;

– emekliler: maaş bilgisi işlenmiş belge

Kredi tutarının transfer edileceği hesabınıza ait IBAN numarasını gösteren belge (hesap ekstresi, dekont, hesap cüzdanı fotokopisi gibi)

Son aya ait adınıza düzenlenmiş fatura (elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi) veya ikametgah belgesi

Bir önceki yazımız olan HİBE KREDİ-GERİ ÖDEMESİZ KREDİ NASIL ALINIR? başlıklı makalemizde faizsiz hibe kredi, faizsiz hibe krediler ve geri ödemesiz kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ilyas dedi ki:

  Merhaba ben sizden kredi almak istiyorum fakat sigortasiz iste calisiyorum calistigim yerin vergi levhasi olmadigi icin yazida alamiyorum ek gelirimiz var bu sekilde kredi cikiyor mu acaba

 2. Huseyin kaynar dedi ki:

  Selam ben ise yeni başladım maaş bordurosu bir ay sonra alicam altibinliraya ihtiyacım var ipotek olarak evim var istanbulda mehmetakif mahallesinde Evimi ipotek olarak göstersem kiredi alabilirmiyim

 3. Vedat keklik dedi ki:

  Merhaba ben ozel sektörde sigortalı calismaktayim.6 senedir aynı firmadayim 7 bin tl ihtiyac kredisi kullanmak istiyorum.donus yaparsarmisiniz.

 4. Sinan yilmaz dedi ki:

  Halen biresel kredi veriyormusunuz

BİR YORUM YAZ