100.000 TL Taşıt Kredisi Veren Bankalar

  • 04 Aralık 2016
  • 2.210 kez görüntülendi.

Arabanızı yenilemek ya da ilk arabanızı almak için tercihinizi iyi bir modelden yana kullanabilirsiniz. Ancak elinizde bulunan peşinat buna müsait olmayabilir. Bu durumda bankaların sizlere sunduğu taşıt kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Elinizde bulunan peşinatla birlikte taşıt kredisi’ni çekerek istediğiniz lüks arabaya sahip olabilirsiniz.

Genel olarak bankalardan taşıt kredisi ile araba alabilmek için aracınızın değerinin %70’ine kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Satın alacağınız aracın%30’u oranında peşinatınızın olması gerekiyor. BMW, Audi, Mercedes gibi markaların son model lüks araçlarına sahip olmak istiyorsanız ve yüklü miktarda kredi çekmeniz gerekiyorsa 100.000 TL taşıt kredisi veren bankalardan yararlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir malınızı ipotek ettirmeniz gerekmemektedir. Sıfır ve ikinci el araçları 48 ve 60 ay aralığında vade seçenekleriyle alabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi

  • Sıfır araçlar için %1,25 faiz tutarı uygulanmaktadır. İkinci el araçlar adına %1,32 aylık faiz oranlarını sizlere sunan Akbank 100.000 TL’ye kadar taşıt kredisi vermektedir.
  • Sıfır km araçlarda 48 ay vade seçeneği ile geri ödeme imkânına sahip olacağınız krediniz için aylık taksit oranı 2937 TL olarak belirlenmiştir. Toplam geri ödeme tutarı 142.510 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.
  • İkinci el araçlar için faiz oranı %1,32’dir. Bu durumda aylık ödeme 2990 TL’ye denk gelmektedir.

Odeabank Taşıt Kredisi

  • Arabanızın kredisine uygun faiz oranları arıyorsanız Odeabank sizler için iyi bir tercih olacaktır. Odeabank, 100.000 TL taşıt kredisi veren bankalardan biridir.
  • Pek çok bankaya oranla daha uygun faiz oranları sunmaktadır.
  • Odeabank faiz oranlarından söz edecek olursak; %1,19 aylık faiz oranı ve 48 ay vadede aylık taksitlerin 2892 TL olduğunu söyleyebiliriz. Geri ödeme tutarı ise 142.050 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

  • Araba sahibi olmak isteyen banka müşteri için 5.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası yer almaktadır.
  • Garanti bankası taşıt kredisi aylık faiz oranı %1,29’dan başlamaktadır. Aylık taksit tutarı bu şekilde 2968 TL’ye gelmektedir.

İş Bankası ve Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisinin Tamamını Veren Bankalar başlıklı makalemizde Evinizi İpotek Göstererek Peşinat Ödemeden Kredi Alabilirsiniz, Konut Kredisinin Tamamını Veren Bankalar ve Peşinatsız Kredi Çekmenin Avantajları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ