Akbank Esnaf Kredisi:Olduğunda Öde

  • 28 Kasım 2013
  • 610 kez görüntülendi.

Akbank,kredi yelpazesine yeni bir kredi ürününü daha dahil etti.Bu kredi ile esnaflarımızın yüzünü bir kez daha güldürmayi başardı, Akbank Olduğunda Öde Kredisi.

Peki nedir Akbank Olduğunda Öde Kredisi, avantajları nelerdir?

Akbank’ın esnaflar için hazırlamış olduğu bu kredi seçeneğinin,genel adı olarak adlandırılan ”Akbank Olduğunda Öde Kredisi” esnafların yaptıkları ticaretlerde bir nebzede olsa rahatlaması yönünde hazırlanmış Akbank Esnaf Kredisidir.

Akbank’ın Olduğunda Öde Kredisi Özellikleri aşağıdaki gibi sıralanmıştır;

1-Kullanacak olduğunuz ihtiyaç kredisinin ödemesi başvurunuzdan sonra ki bir yıl içerisinde sizin istemiş olduğunuz herhangi bir dönemde başlıyor.

2-Akbank Olduğunda Öde Kredisi sadece 12 ay vadeye kadar olan tl bazındaki spot krediler için geçerli kılınmıştır.

3-Kullanılan kredinin anaparasını,bu kredinin vadesini aşmamak kaidesiyle istenilen tutar ve zamanı geldiğinde yapılabilmektedir.

4-Kredisini erken kapatmak isteyen esnaftan hiç bir şekilde erken kapama komisyonu alınmayacaktır.

5-Akbank Olduğunda Öde Kredisi,sadece Akbank’ın uygun gördüğü esnaflara kullandırılacaktır,Akbank’ın bu konudaki tüm hakları gizlidir.

6-Akbank’ın bu esnaf kredisi 50,000 tl’ye kadar aynı gün belgeler teslim edilip onaydan geçerse,bu kredisi onaylanırsa ertesi gün hesabına geçilecektir.

 

Bir önceki yazımız olan HİBE KREDİ-GERİ ÖDEMESİZ KREDİ NASIL ALINIR? başlıklı makalemizde faizsiz hibe kredi, faizsiz hibe krediler ve geri ödemesiz kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ