Akbank Sms İle Kefilsiz Hızlı Kredi Başvurusu

  • 09 Mart 2015
  • 545 kez görüntülendi.

Bankalar uzun dönemdir müşterilerine sağlamış oldukları kredili ürünler alanında son dönemlerde oldukça büyük bir rekabete girmiş durumdalar. Bu rekabet en çokta kredi kullanmayı düşünen bireylerin işine yarıyor. Çünkü bankalar birbirleri ile kredi rekabetine girdikleri için her biri birbirinden avantajlı kampanyalar hazırlayarak müşterilerin ilgisini kendi bankalarına yönlendirmek için çaba sarf ediyorlar.

Bu avantajlar kimi zaman dosya masrafsız kredi, kimi zaman düşük faizli kredi kimi zaman da ertelemeli kredi gibi alternatifler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kredi Başvuru Yöntemleri

Daha önceleri bireyler kredi başvurularını sadece birebir banka şubelerine giderek yapabilmekteydi. Ancak, günümüzde artık şubeye gitmeye gerek kalmadan da kredi başvurusu yapılabilmektedir. Hemen hemen her banka müşterilerine hem internet üzerinden, hem telefon bankacılığı hizmetlerinden hem de SMS ile kredi başvurusu yapabilme şansı vermektedir. Böylece dileyen herkes oturduğu yerden sadece kimlik bilgileri ile başvuru yapabilmektedir.

Akbank’ta müşterilerine söz konusu kolaylıkları sunmaktadır. Akbank’tan kredi çekmek isteyen kişilerin en sık kullandıkları kredi başvuru yöntemi hiç şüphesiz ki SMS ile kredi başvurusudur. Artık bireyler eskiden olduğu gibi gereksiz vakit kaybı yaşamadan, beklemelerine ve uğraşmalarına gerek kalmadan Akbank kredi başvurularını kolayca gerçekleştirebilmektedirler.

Kredi süreci birçok birey için banka şubesinde beklemek zorunda kalmak, şartlar, prosedürler, kefil vb. sebeplerden dolayı oldukça sıkıntı veren bir süreç olarak görülmektedir. Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu sms ile kefilsiz kredi bireyler için oldukça caziptir.

Akbank Sms İle Kefilsiz Hızlı Kredi Başvuru Şartları

Türk Vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş çalışan herkes Akbank sms kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Telefonunuzun sms bölümüne gelerek Kredi yazıp bir boşluk bırakmanız ve T.C. Kimlik numaranızı da yazarak sonrasında 4425 kısa mesaj atmanız Akbank sms başvurunuz için yeterlidir. Akbank başvurunuzu anında değerlendirerek ne kadar kredi kullanabileceğiniz hakkında size kısa mesaj ile bilgi vermektedir.

Akbank sms kredi başvuruları sadece İhtiyaç Kredisi ürünleri için geçerlidir. Ayrıca SMS ile yapılabilecek kredi başvurusu en çok 20.000.- ve 36 ay vade olarak yapılabilmektedir. 20.000.- TL’nin üzerindeki kredi başvurularının Akbank şubelerinden yapılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan İpotekli İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ