Almanya Kredi Kampanyaları 2014-İNG DiBa

  • 02 Ocak 2014
  • 678 kez görüntülendi.

Almanya’da yaşayanlar Almanya kredi kampanyaları ile çeşitli kredi ürünlerinden faydalanabilir. ING DiBa bankasından %4,88 borçlanma faizli ile araç kredisi kullanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden başvuracağınız kredi ürününün efektif faiz oranı ise %4,75 olarak belirlenmiştir. Araç kredisinde minimum 5.000 avro ve maksimum 50.000 avro tutarında kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi ürününde vade ise 12 ay ve 84 ay aralığındadır. Ayrıca kredi başvurunuz hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Ödeme tarihini de siz seçersiniz.

   Almanya kredi kampanyaları arasında ING DiBa bankasının konut kredileri de var. İster evinizi yenileyin ister yeni bir ev alın bu kredi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Konut kredisinde sabit borçlanma faizi %4,65 olarak belirlenmiştir. Efektif faiz ise %4,75’dir. ING DiBa bankasının konut kredisinden yararlanmanız için en az 5.000 avro ve en fazla 50.000 avro tutarında kredi başvurusu yapmalısınız. Ödeme vadeleri ise aynen araç kredisindeki gibi 12 ay ve 84 ay aralığındadır. Ayrıca 3 ay içerisinde ödeme tarihinizi belirleyebilirsiniz. Almanya kredi kampanyaları arasında yer alan bu kredi ürününe başvurduğunuzda kredi sonucunuz hızlı bir şekilde sizlere bildirilir.

Bir önceki yazımız olan Almanya Bankalarından Hesap Açma başlıklı makalemizde alman bankasında hesap açma, Almanya Bankalarından Hesap Açma ve almanyadaki bankadan nasıl hesap açılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ