BurganBank Eft ve Havale Ücretleri

  • 26 Haziran 2014
  • 376 kez görüntülendi.

Özel bir mevduat bankası olarak hizmet sunan Tekfenbank, Burgan Bank olarak da biliniyor. Günümüzde daha çok KOBİ ve esnaflar için çalışmalar yaratan bu banka, İstanbul menşeli olarak hizmet sunuyor ve sürekli olarak reklam veriyor. Hem insanların ihtiyaçlarına çözüm üretecek yenilikler yaratmaya çalışıyor, hem de uygun faiz oranları ile gerek para çekme işlemlerini, gerek atm ve havale işlemlerini uygun ödeme seçenekleri ile yapabiliyor. İsteğinize göre farklı çalışma seçeneklerini ön plana çıkaran banka için, sürekli farklı haberler üretilebiliyor. 2014 mevduatı çerçevesince, banka çalışmalarının online olarak duyuru yapması artıyor ve reklamlar da bu oranla artış gösteriyor. Pek çok sitede özel bankaların ve mevduat bankalarının reklamlarını görmemizin sebebi arasında yer alan bu işlemler, aslında bizler için de büyük bir farklılık oluşturuyor diyebiliriz. Banka çalışmaları, günümüzde ciddi bir şekilde ilerleme kaydediyor!

 

Size ve Sevdiklerinize Özel!

Size ve sevdiklerinize özel kredi desteklerini online olarak sürdüren ve çalışmalarını tüm hızı ile devam ettiren banka, tekfenbank olarak ön plana çıkmaya devam eder iken, havale ve eft ücretlerini de online olarak inceleyebilirsiniz. Sizi siz yapan hizmetler, çözümler ve kredi destekleri ile size ve sevdiklerinize özel hizmetler sunan Tekfenbank, kaçırılmayacak destekler ve site yapısı ile oldukça uygun fiyatlar sunuluyor. Havale fiyatları ve eft fiyatları, normal bankaların aksine Tekfenbank üzerinde biraz daha farklı oluyor!

 

Tam Eft Ve Tam Havale Fiyatları!

Banka üzerinden yapacağınız havale işlemlerinde hiçbir ücret almayan banka, eft aktarmalarınız v talimatlarınız için özel fırsatlar sunuyor. Genellikle online işlemler menüsü üzerinden yapacağınız tercihler,  sizleri kolay ve rahat bir şekilde online bankacılığı kullanmaya teşvik edecek. Çünkü eft ücretlerini 5 TL tutarından başlatan banka, stil ve yapı olarak da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Alanında uzman, alanında uygun bir banka olarak hizmet sunan bankanın, gerek yenilikçi, gerek yapısal bir site ara yüzü bulunuyor. Bu site üzerinden online işlemler menüsüne rahatlıkla ulaşabilir, vereceğiniz talimatlar dışında diğer hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Eft & Havale Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ