Denizbank Afili Kredi Kartı İncelemesi

  • 30 Aralık 2013
  • 728 kez görüntülendi.

Denizbank Afili kredi kartı ile bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Afilli kredi kartı aynı zamanda Bonus kredi kartlarının özelliklerini de içinde barındırmaktadır. Bu sayede tek bir kart ile hem Denizbank üye işyerlerinde olan ayrıcalıklardan hem de Bonus üye işlerlerinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Afilli kredi kartı ile alışverişlerinizden daha çok bonus puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonus puanları anlaşmalı üye iş yerlerinden dilediğiniz gibi bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz.

   Denizbank Afili kredi kartı temassız alışveriş özelliğine de sahiptir. Bu özellikle ile temassız kart okuyucu poslara sahip tüm üye işyerlerinden 35TL altı alışverişlerinizde şifre girmez sadece kartınızı okutursunuz. Ayrıca Afilli kredi kartında nakit avans özelliği de vardır. Nakit avans özelliği ile acil nakit ihtiyaçlarınızı kredi kartından sağlayabilirsiniz. Afilli kart ile çekeceğiniz nakit avansları 36 ay vade ile geri ödeme imkanı da sunulmuştur. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin tamamını nakit avans olarak kullanabilirsiniz. Bunların yanında Denizbank Afili kredi kartı ile havalimanlarında %50 indirimli otopark, yılda 3 defa bedava yurtiçi kargo, yılda bir defa ücretsiz vize başvurusu gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.denizbank afili kredi kartı

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Hızlı Para Başvurusu başlıklı makalemizde Akbank Axess Hızlı Para Başvurusu, hızlı para başvurusu akbank ve hızlı para nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ