Denizbank Eft ve Havale Ücreleri

  • 20 Haziran 2014
  • 517 kez görüntülendi.

Denizbank üzerinden yapacağınız havale ve eft ücretleri, günümüzün büyük bir bölümünde karşımıza çıkan bir hizmet seçeneği aslında. Çoğu insan gün içinde yaptığı hizmetler ve alışveriş destekleri ile her türlü yenilikçi çalışmalar sunmaya devam eder iken, alanında uzman çalışmalar sürdürmeye devam eden firmalar bazında da güncel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı olarak ortaya çıkan her türlü yenilikçi çalışma fırsatı için, daha fazla beklemeyin ve sizin için en uygun havale işlemlerine ulaşın. Peki Denizbank bu konuda nasıl bir çalışma sağlıyor ve neler yapıyor. Birbirinden farklı olarak ortaya çıkan çalışmalara bakar iseniz, her türlü imkanların yaratılmaya çalıştığını rahatlıkla görebilirsiniz. Sizin için sunulan bu güzel hizmetlere ulaşmak, artık birkaç tıklama ile mümkün olacaktır.

 

Sadece Online Çalışmalar Değil, Güncel Hizmetler De Önemli!

Online çalışmalardan ziyade, bankanın sunduğu belirli kampanyalar da ön plana çıkıyor bu havale ücretleri konusunda. Eğer bankanın sürekli müşterisi iseniz ve haftada en az bir işlem gerçekleştiriyor iseniz, bankanın sunduğu ilk 20 eft ve havale işlemi ücretsiz kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Her ne kadar sürekli düzenlenen bir seçenek de olsa, bankaların yarattığı yenilik ile çok daha özel hizmetlere ulaşmanız mümkün oluyor. Sadece birkaç tıklama ile yapılacak olan bu işlemler, online bankacılık fiyatlarının da uygunluğunu gösteriyor bizlere ve bu sayede yapacağınız her türlü havale ve eft işlemlerine birkaç farklı temel ile bakabiliyorsunuz. Alanında uzman çalışmalara hızlı bir şekilde ulaşmak için, daha fazla geç kalmayın ve sizi siz yapan desteklere rahatlıkla ulaşın!

 

Günümüzde DenizBank Eft ve Havale Ücreti

Hesabınızdan farlı bir Denizbank hesabına yapacağınız havalelerde genellikle ücret uygulanmıyor. Lakin, hesabınızdan farklı bir hesaba yahut bizzat isme özel havale yaptığınız zaman, minimum 30 TL tutarında bir kesinti söz konusu oluyor. Akabinde şu üzerinden bizzat isme özel yapacağınız havale ve eft işlemlerinin de büyük bir fiyatı çıkıyor karşımıza. En az 40 TL ile yapacağınız bu ödeme seçenekleri, banka müşterisi değilseniz çıkıyor karşınıza. Lakin bankanın düzenli müşterisi iseniz, online bankacılık üzerinden en az 2 TL olmaz üzere eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Citibank Eft ve Havale Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ