Denizbank Krediniz Facebook’ta

 • 05 Ekim 2014
 • 712 kez görüntülendi.

Son dönemlerde ve son zamanlarda pek çok banka tarafından uygulanan ve insanlar için sürekli farklı bir tasarım seçeneği olarak karşımıza çıkarılan sosyal paylaşım platformları üzerinden yapılan başvurular, hızlı başvuru seçeneklerine etkin ve yenilikçi çözümler getiriyor diyebiliriz. Bireysel hizmetlerin ve estetik çözümlerin hemen hemen pek çok banka tarafından karşımıza çıkarılması ardından, her türlü yenliğinizi birkaç tıklama kadar su yüzüne çıkarabilir, kendinizi de bu alanda ön plana çıkarabilirsiniz. Bu çalışmaları yapmanız adına daha fazla geç kalmayın ve sizin için düzenlenecek olan pek çok ayrıntıyı da korumaya devam edin. Hemen hemen pek çok insan için önemli bir yapıda olan facebook üzerinden yapılacak olan paylaşımlar ve hızlı başvurular, bankanız tarafından hızlı bir şekilde değerlendirilip sizlere dönüşü sağlanıyor.

Bireysel Yeniliklere Banka Desteği

Kredi konusunda hızlı bir başvuru için, hiç vakit kaybetmeden bulunduğunuz yerden hemen başvuru yapabilirsiniz. Sizin için önemli bir yapıda hizmet veren DenizBank, bu farkı ile pek çok bankadan daha etkin bir hizmet sunduğu iddiasını her gün sürdürmekte olduğu için, hızlı başvuru noktasında önemli yenilikleri de bu sayede daha rahat bir şeklide alabileceksiniz. Sistemsel destekler ve yenilikler için, daha fazla geç kalmayın ve alternatiflere ulaşmaya devam edin!

Kredinin Özellikleri Nedir?

Bu kredinin özellikleri arasında şunlar yer alıyor, kefil yok, evraklar ile, formaliteler ile uğraşmak yok, hızlı ve güvenli bir şekilde, kolay şekillerde bir başvuru işlemi var. Bu hizmet için pek çok banka yenilikçi çözüm üretme çabasında iken, Denizbank sosyal medya üzerinde ürettiği uygulamaları ile pek çok kişiye etkin çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Kredi
Tutarı (TL)
Vade (ay) Aylık*
Faiz
Oranı (%)
Dosya
Masrafı
Tutarı
(TL)
Vergi ve Sigorta
Dahil Ücretler
Toplamı (TL)
Aylık Toplam
Maliyet
Oranı (%)
Yıllık Toplam
Maliyet
Oranı (%)
10,000 TL 12 1.19% 50 TL 86 TL 1.57% 18.80%
10,000 TL 24 1.29% 50 TL 117 TL 1.65% 19.79%
10,000 TL 36 1.34% 50 TL 152 TL 1.70% 20.41%

 

Bir önceki yazımız olan Denizbank Tüketici Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Halil KIR dedi ki:

  Denizbank tan telefonuma gelen mesajda tüm banka borçlarınızı tek hesapta topluyalım sizde rahat rahat ödeyin diye bir mesaj geldi. Bankaya gittiğimde borç takibine düşmüşsünüz olmaz dediler, oysa benim her hangi bir bankada takibe düşen bir borcum yok olanlarıda zamanından da önce ödüyorum. hangi bankadaki borcum takibe düşmüş diye sordum cevap vermediler şimdi bende merak ediyorum. bu takipteki borcumu nasıl öğrenebilirim lütfen 05360266494 nolu telefonuma bildirin teşekürler

 2. serkan dedi ki:

  bu denizbank dediğininiz gelir belgesiz gelin diyor kredi verelim başvuru yapıyoruz gelir belgenizi getir diyor ondan sonra puan düşüyor

 3. serkan dedi ki:

  bi cevap alabilirmiyim

BİR YORUM YAZ