Denizbank Moneygram Özellikleri

  • 02 Temmuz 2014
  • 546 kez görüntülendi.

Dünya çapında para transferi yapan bir global hizmet olan Moneygram, Denizbank ile güçlerini birleştirerek yepyeni bir hizmete imza atıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlayan Moneygram ve Denizbank, yeni sezon fırsatlarını ve çalışma seçeneklerini de bu bazda sunmaya tüm hızı ile devam ediyor. Alanında uzman çalışmalara birkaç tıklama ile rahatlıkla ulaşmak için, daha fazla geç kalmayın. Dünyanın dört bir yanına kolay ve hızlı bir şeklide para transferi yapacak olan Denizbank, bu sayede daha fazla işlem hacmine sahip olacak ve müşterilerinin isteklerini daha rahat bir şekilde sonuçlandırabilecek. Dünyanın dört bir yanına hızlı ve kolay para transferi adı altında sunulan bu hizmet, Denizbank için oldukça özel destekler yaratıyor diyebiliriz. Alanında uzman çalışmalara birkaç tıklama ile ulaşan ve kendini yenilikçi sezon fırsatlarına adapte eden banka, iş birliği içinde olduğu müşterilerini mağdur etmeden oldukça uygun fiyatlarda hizmet sunuyor.

 

Denizbank Moneygram Acente Çalışması!

Dünyanın en büyük para transfer kurumu olarak hizmet sunan MoneyGram ile ortak anlaşmalar yapan banka, Türkiye’deki en büyük acentesi durumuna gelerek büyük işler başarmayı hedefliyor. 6,2 milyon müşterisine hizmet sunmayı amaçlayan Denizbank, kendi müşterisi olmayan insanlara da özel hizmetler ile destekler sunmaya devam ediyor. Türkiye’den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye’ye para transferi konusunda büyük yatırımlar yaratan banka, kaçırılmayacak transfer seçenekleri ile tüm çalışmalarına devam ediyor.

 

198 Ülke, 327 000 Üzerinde Acente!

Ortalama olarak yapılan bir hesaba göre, tam 198 ülkede 327 binin üzerinde bir acenteye sahip olan MoneyGram, oldukça büyük bir ağ ile hizmet sunuyor. Bu yüzden alışveriş ve çalışma desteklerini de rahat bir şekilde ortaya koyuyor diyebiliriz. Müşterilere erişilebilir ve konforlu bir hizmet sunmayı amaçlayan bu iki firmanın, etkin çözümleri de rahat bir şekilde gerek online, gerek ise şube ve atm bankamatik destekleri ile yapılan hizmetler, siz değerli takipçilerimizi bekliyor. Denizbank MoneyGram ile ilgili olarak karşımıza çıkan her türlü çalışma desteğine bakarak, kişisel çalışma fırsatlarınızı da bu konuda ön plana çıkarabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Eft ve Havale Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ