Emekliyim Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

  • 01 Ağustos 2014
  • 546 kez görüntülendi.

Emekliler için sunulan kredi desteklerini, pek çok banka son zamanlarda daha da artırmış bir şekilde veriyor, vermeye devam ediyor. Alanında başarılı olarak çalışmalara hızlı bir şekilde ulaşmanız adına, emekli kredilerinden de yararlanabilirsiniz. Bunları yapmak için, daha fazla geç kalmayın. Çünkü bankalar, yeni sezon mevduatlarını organize ederken ve hesaplarını yapar iken bunları göz önünde bulunduruyor diyebiliriz. Kaçırılmayacak fiyat ve fırsat destekleri bazından tek yapmanız gereken, birkaç tıklama ile işlemlerinizi halletmek olacaktır. Keza ihtiyaç kredileri, yenilikçi hizmetler ve dahası için sadece birkaç tıklama ile size göre sunulan en uygun krediler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemlerin başında, hızlı bir şeklide organize edilen çözümler sunuluyor. Alanında başarılı ve etkin olarak sunulan bu çalışmalar için, daha fazla zaman kaybetmeyin. Çünkü bankalar, her sezon yeni bir güncelleme yaratıyor ve kullanıcılar açısından da çeşitli sorunlar oluşabiliyor.

 

Emeklilere Özel Krediler Bankalardan!

Emeklilere özel hizmet ve kredi desteklerini bizzat bankalar sunuyor son zamanlarda. Yapı kredi, Akbank, İng Bank, TEB ve daha fazlası için sunulan bu özel hizmetler adına daha fazla geç kalmayın. Alacağınız krediler için ortalamanıza bakılması ve daha önce kullandığınız banka kredilerinin puanlarının değerlendirilmesi gerekiyor. Bu yüzden bizzat bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla geç kalmamış ve size özel hizmetler ile daha da yoğun çalışmaları yakalamış olacaksınız bu sayede.

 

Hangi Banka, Ortalama Ne Kadar Veriyor?

Yapı kredi bankası, genel anlamı itibari ile yıllık %19,44 maliyet oranları ile ilgili çalışmalar sunuyor. Bunları göz önünde bulundurarak bir planlama yapabilirsiniz. Akabinde bir diğer maliyet çalışmasını da Akbank için yaptık. Akbank ise yıllık %27,59 diyebileceğimiz bir ödeme maliyeti çıkarıyor. İng bank da aynı şekilde seyreder iken, TEB pratik ihtiyaç kredisi bazında sunulan maliyet ise 2 puan yükselişe geçerek 29,07 olarak yansıyor sizlere. Bu ve bunun gibi ihtimalleri göz önünde bulundurarak, dosya masrafı ve yenilikçi çözümler adına daha fazla geç kalmadan her türlü kredi başvurusunu ele alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tarımsal Kredili Mevduat Hesabı (KMH) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ALİ ÖZDEMİR dedi ki:

    Borç takibi olan 3 dosyam var,Bunların hepsini tek bir krediyle ödemek istiyorum,çünkü başka bir çarem yok.3 aylık yeni emekliyim,Dolaşmadığım banka ,başvurmadığım yer kalmadı,Önceki gibi asgari ücretli çalışan olsam anlarım da şu an emekli maaşı ile ödemesi garanti olan krediyi alamıyorum,Bence sicilimi temizleme adına bi şansı hakettiğimi düşünüyorum,Ama şunu kesin anladım ki bankalar ihtiyacı olana değil ihtiyaç duymayana zorla para vermeye çalışıyorlar,Bana göre adil değil bu konunun düzeltilmesi lazım

BİR YORUM YAZ