Finansbank Kobi Para Cepte

  • 15 Mayıs 2014
  • 868 kez görüntülendi.

Finansbank KOBİ Para Cepte kredi ürünü ile hızlı bir şekilde onay alarak aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz. Kredinin özellikleri ve başvurunun nasıl yapılacağı yazının devamında.

Finansbank KOBİ para cepte kredi özellikleri

KOBİ olarak nakit ihtiyacınızı karşılamak için banka kredilerinden yararlanmak istiyorsanız 50.000TL’ye kadar Finansbank kredi ürününden yararlanabilirsiniz. KOBİ para cepte kredisi ile banka kredi başvurusu yapanlara da hızlı kredi başvuru sonucu hizmetini de vermektedir. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra banka çalışanları hızlı bir şekilde inceleme işlemlerini gerçekleştirerek kredi sonucunuzu sizlere bildirmektedir. Kredinizin olumlu sonuçlanması ile birlikte aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz. Kredinizin hızlı bir şekilde sonuçlanması için bankaya teslim edilmesi gereken evrakların eksiksiz olmasına dikkat etmelisiniz.

KOBİ para cepte kredi ürününden yararlanmak için firmanızın yıllık cirosu 2.000.000TL’yi geçmemesi gerekmektedir. Yıllık cirosu bu meblağı geçen KOBİ’ler bu kredi ürününden yararlanamamaktadır. Kredi başvurusunu yapan kişinin firma sahibi veya firma ortağı olması şarttır. Aksi takdirde kredi başvurusu alınmayacaktır. SMS aracılığı ile yapacağınız başvuru sonrasında sizlere verilen onay ön onaydır. Ön onay aldıktan sonra bankaya teslim edeceğiniz evraklar ile birlikte banka sizler için kesin onay incelemesi yapacaktır. Bu incelemeden sonra bankanın kesin onay vermesi ile birlikte kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz.

Finansbank KOBİ para cepte kredi başvurusu

Finansbank’ın KOBİ’lere sunduğu bu kredi ürününe başvuru yapmak için bankanın şubelerine başvurabilirsiniz. Bankanın şubelerine giderek kredi başvurusu için gerekli evrakları bankaya beyan etmeniz yeterlidir. Banka kısa süre içerisinde sizlere kredi başvuru sonucunuzu bildirecektir.

Kredi başvurusu yapmadan önce ön onay almak istiyorsanız bu işlemi SMS ile kredi başvurusu yaparak gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak için vatandaşlık numaranızı 7646’ya göndermeniz yeterlidir. Kısa zaman içerisinde ön onay mesajınız sizlere iletilecektir.

Bir önceki yazımız olan Akbank Her İhtiyacın Altından Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ