Flexi Borç ve Limit Sorgulama

  • 24 Aralık 2016
  • 1.771 kez görüntülendi.

Flexi, Garanti Bankası bünyesinde müşterilerine sunulan bir kredi kartıdır. Birçok avantaja sahip olan bu kredi kartını kullanarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Flexi borç sorgulama ve Flexi limit sorgulama işlemlerini gerçekleştirerek borç ve limit bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapacağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Flexi borç sorgulama

Flexi kredi kartınızın borç bilgileri bazı durumlarda sizlere ulaşmamışsa Flexi borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirerek borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığına giriş yaptığınızda üzerinize kayıtlı olan Flexi kredi kartınızı seçerek borç bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu alanda güncel ekstre borcunuzu, asgari ödeme tutarını ve dönem içi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden geçmiş dönemlere ait borçlarını inceleme imkanı da bulunmaktadır.

İnternet bankacılığının yanı sıra Garanti Bankası telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Garanti Bankası telefon bankacılığı ile Flexi borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için 444 0 333 numarasını arayabilirsiniz. Burada müşteri temsilcisine bağlanmadan da borcunuzu dinleme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca telefon bankacılığından müşteri temsilcisine bağlanarak borçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı işlemi Garanti Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden de gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. ATM’lerde kartınızı kullanmanız yeterlidir. Son ay ekstreniz ve dönem içi harcamalarınızın yanında geçmiş dönem ekstrelerinizi de görüntüleyebilirsiniz.

Flexi limit sorgulama

Flexi limit sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığından Flexi kartınızı seçerek güncel limitini öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası telefon bankacılığı ile de Flexi limit sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığında gerekli tuşlamaları yaparak hızlı bir şekilde kredi kartınızın ne kadar limiti olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Flexi limit sorgulama işlemini bankanın ATM’lerinden de gerçekleştirmeniz mümkün. ATM’lerde güncel borcunuzu öğrenebileceğiniz gibi güncel limit tutarınızı da hızlı bir şekilde öğrenme imkanı bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ING Bonus Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ