Hesap İşletim Ücreti Ziraat Bankası

  • 27 Şubat 2014
  • 517 kez görüntülendi.

Hesap işletim ücreti Ziraat Bankası tarafından da alınmaktadır. Bankadan hesap açtırdığınız da yılın belirli zamanların hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir. Ziraat hesap işletim ücreti ise herkesten tahsil edilmemektedir. Hesaptan bulunan para eğer 3 aylık ortalama olarak 800TL den az ise 20TL hesap işletim ücreti kesilmektedir. Buradan da anlaşıldığı gibi Ziraat Bankası’ndan hesap açtırdığınız da eğer 3 ay ortalama olarak 800TL’den daha fazla para bulundurursanız banka hesap işletim ücreti almamaktadır.

Ziraat Bankası hesap işletim ücreti ödemek istemiyorsanız eğer bankaya iki adet otomatik ödeme talimatı vererek hesap işletim ücretinin tahsil edilmesini engelleyebilirsiniz. Bunların yanında banka öğrenci olanlardan hesap işletim ücreti de tahsil etmemektedir. Bu şartların dışında 3 ayda bir defa hesabınızdan 20TL tahsil edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Hesap İşletim Ücreti Akbank başlıklı makalemizde akbank hesap işletim ücreti, hesap işletim ücreti ve hesap işletim ücreti akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ