Kart Limitini Artırmak İsteyene Sigorta Şartı

  • 08 Haziran 2013
  • 392 kez görüntülendi.

Kart Limitini Artırmak İsteyene Sigorta Şartı

Meclis dilekçe komisyonu bünyesinde kurulan bankacılık alt komisyonundaki görüşmelere çağrılan Şikayetvar.com’un haberlerine göre kredi kartı limitini artırmak isteyenler için bankalar artık sigorta şartı koşuyor.

Komisyondaki görüşmelerde tutanaklara da geçirilen olaya göre kart sahipleri bankaya gidip kartın limitini artırmak istiyorum dediklerinde bankaların 15 TL sigorta bedelini yıllık olarak ödemeniz gerekli denildi.

 

HESAPLAR TUTMADI

“Kredi kartı limitini artırmak adına bankaya gittiğimde bayan personel sigortada kampanya olduğunu ve yararlandırmak istediğini belirtti. Sizin adınıza her şeyi biz halledeceğiz, tahakkuka giderek bildirmenize de gerek yok, sizin adınıza biz göndereceğiz ve sizden kesinti yapılan 100 TL’nin 20 TL gibi bir kısmı devlet tarafından karşılanacağı için maaşınıza geri yatırılacak ve kredi kartınıza da 50 TL değerinde puan vereceğiz taahhüdünde bulundu. Bizde gerekli evrakları imzaladık.Ama iki ay geçmesine rağmen kredi kartımdan iki aydır 100 TL kesiliyor ve 50 TL puan de görünmüyor.”

Buna göre meclisteki görüşmelerde tutanaklara geçen olaylar için ek önlemler alınması gerektiği kararı çıktı ve önlemler alınacak.

Bir önceki yazımız olan Sınava Girmek İçin Bankaya Gitmeye Son başlıklı makalemizde ÖSYM, ÖSYM BANKA ÖDEMESİ ve ÖSYM HARCI hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ