Kredi Notu Düşük Olan Ya da Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

  • 12 Aralık 2017
  • 678 kez görüntülendi.

Sicili bozuk ve kredi notu düşük olan insanlar bankalardaki kredi ürünleri imkanlarından yararlanma aşamasında zorluk yaşarlar. Bu noktada da insanların akıllarına kredi notu düşük olan ya da kredi notuna bakmayan bankalar gelecek ve bu bankaları aramaya başlayacaklardır. Senetle kredi çekme derdi olmadan bankalardan kredi nasıl çekebilirsiniz konularına yer veriyoruz.

Kredi Notum Neden Düşer?

Kredi notunun düşmesinin birçok sebebi bulunuyor. Bunlardan en önemli neden ise kişinin borçlarını zamanında ödememesi sayılabilir. Taksit veya kredi kartı ekstresi borçları, kredi çektiyseniz bu borçları gecikmeli öderseniz kredi notunuz zarar görecektir. Bankacılık işlemleri, her insanın hayatında mutlaka bir defa da olsa karşılaştığı bir işlem türüdür. Bu yüzden insanların hemen hemen hepsinin KKB nezdinde kredi ve kredi notu sicillerine yer verilir. Kredi notunuzun düşmesini istemiyorsanız bu etkenlere dikkat etmeli ve düzenli ödemeler yapan bir banka müşterisi olmalısınız.

Kredi Notum Düşükse Hangi Bankadan Kredi Kullanabilirim?

Kredi notunuz hâlihazırda düşükse ve kredi çekme konusunda zorluklar yaşıyorsanız, bankaların bazı dönemlerde yaptıkları kampanyalı kredi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kredi notunuzu göz önünde bulundurmadan size kredi imkânları sağlayacak bankaları inceleyecek olursak eğer, karşımıza Aktifbank ve Fibabank çıkıyor. Türkiye’nin çeşitli illerine dağılmış olarak şubelere sahip olan bu iki bankanın bazı avantajlı kredi kampanyaları bulunuyor ve müşteriler kredi notlarını dert etmeksizin kredi kullanabilme seçeneğine sahi oluyorlar.

Aktifbank Kredi İmkanları

Düşük kredi notu olan kişilerin yararlanabilecekleri kredi avantajında 25.000 TL’ye kadar kredi kullanabilme imkanına sahipsiniz. Aktifbank aracılığıyla alınan kredi PTT şubeleri aracılığıyla çekiliyor. Ancak bankanın ülkemiz çapında çok fazla şubesi bulunmadığı için kredilerinizin geri ödemelerini PTT şubeleri, PTT ATM noktaları, Vakıflar Bankası ATM’leri gibi noktalardan da geri ödeyebilirsiniz.

Fibabank Kredi İmkanı

Fibabank bünyesindeki N Kolay ihtiyaç kredisini kredi notunuza bakılmaksızın kullanabiliyorsunuz. Kredi faizlerinin genele bakıldığı zaman bir miktar yüksek olması bu kredi imkanının bir dezavantajıdır. Kredi çekebileceğiniz güvenilir bir banka olan Fibabank aracılığıyla kredi notunuz düşük olsa da kredi ürünü kullanabilme şansınız vardır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi başlıklı makalemizde kredi, kredi notu düşük olanlara anında kredi ve Kredi sicili hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ