Maximum Borç ve Limit Sorgulama

  • 17 Aralık 2016
  • 1.680 kez görüntülendi.

Çeşitli zamanlarda kredi kartı kullanıcıları borç bilgilerini ve limit bilgilerini istedikleri zaman öğrenmek isterler. Maximum kredi kartı kullanıcıları da bu konuda çeşitli zamanlarda sorgulamalar gerçekleştirmektedir. Maximum borç sorgulama işlemini gerçekleştirerek istediğiniz zaman borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Maximum limit sorgulama işlemini yaparak da limitinizin ne kadar olduğunu istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Maximum borç sorgulama

Maximum kartınızın borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken öncelikle internet bankacılığını kullanmaktır. İnternete bağlı olan cihazlarda her zaman internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ise borç bilgilerinizi hemen öğrenmeniz mümkün. Bu nedenle interneti tercih etmeniz borç sorgulama işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yarayacaktır.

İnternet bankası haricinde telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden yapacağınız arama ile borç bilgileriniz ve borcunuzun detayını öğrenme imkanınız bulunmaktadır. Borç bilgilerinizi hızlı bir şekilde öğrenmek için sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. İş Bankası telefon bankacılığı numarası ise 0850 724 0 724 numarasıdır.

Bu kanallar haricinde İş Bankası şubeleriniz ve ATM’lerini de tercih edebilirsiniz. Banka şubelerinde yetkili personel ile görüşmeniz yeterlidir. İstediğiniz an ekstrenizi de bastırabilirsiniz. ATM’lerden ise kartınız ile giriş yaparak borç bilgilerinizi ve güncel dönem işlemlerinizi sorgulamak mümkündür.

Maximum limit sorgulama

Maximum limit sorgulama işlemini internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yapıp kredi kartı bölümüne tıklamaktır. Bu bölümde kredi kartınızın limit bilgilerini inceleyebilir ve güncel limitinizi öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden borç sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi Maximum limit sorgulama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak İş Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden güncel limit bilgilerinize ulaşabilirsiniz. ATM’lerde kredi kartınız ile giriş yaptığınızda limit bilgileri menüsünden güncel limitinizi öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlk Defa Kredi Çekmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizde İlk Defa Kredi Çekecek Olan Kişilerin Yapması Gerekenler ve Krediyi Neden İstediğinize Karar Vermelisiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ