Odeabank Personel Maaşları 2014

  • 15 Ocak 2014
  • 1.202 kez görüntülendi.

Bankacılık sektöründe ülkemizde yeni sayılabilecek Odeabank reklamları ile çoğu insana kendini tanıttı. Ancak bir diğer yandan da bankanın personel ihtiyacında ciddi artışlar meydana geldi. Ülkemizde çoğu kişiye istihdam sağlayan Odeabank personellerine verdiği maaşlarla da oldukça çok ilgi çekti. Odeabank personel maaşları 2014 yılında ne kadar sorusu artık tüm bankada çalışmak isteyenler için merak konusu oldu.

Odeabank Personel Maaşları 2014

Odeabank personel maaşları 2014 yılında diğer özel bankaların verdiği maaşın biraz daha üzerinde belirlenmektedir. Personelin maaşı ilk başladığında standar tutardan belirlenmektedir. Ancak her bankada olduğu gibi personelin iş üzerindeki emeği ve başarıları maaşının da artmasına neden olmaktadır. Ayrıca bankada yükselme şansınızda var. Göstermiş olduğunuz özverili çalışma ve başarılar sonucunda bankanın pozisyonlarında yükselebilirsiniz. Odeabank’da bazı görevlerde çalışan personellerin ortalama maaşlarını şöyle sıralayabiliriz;

Odeabank Gişe Memuru Maaşı: 1250TL – 1600TL

Odeabank Müşteri Hizmetleri Uzmanı: 2250TL – 2750TL 

Odeabank İş Başvurusu

Odeabank bünyesinde çalıştırmak için personel ihtiyaçlarını çeşitli yollarla ilgililere duyurmaktadır. Banka, Kariyer.net aracılığı ile işe alım ilanlarını duyurmaktadır. Açık pozisyonlara Kariyer.net aracılığı ile başvurduktan sonra banka işe alma yetkilileri gerekli incelemeyi yaptıktan sonra sizi bilgilendirecektir. Genel olarak banka üniversite mezunu olunmasını şart koşmaktadır. Erkek adaylar içinse askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olma şartı koşuluyor. Bankaya alınacak pozisyonlar içinse ek şartlar istenebiliyor. Sizlerde buradaki bilgiler doğrultusunda Odeabank iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı ve Bireysel Kredi Borçlarından Kurtulmanın Altın Yolları başlıklı makalemizde bireysel kredi borcu kapatma, kredi kartı borcu ve kredi kartı borcu kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ