Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

  • 09 Mart 2015
  • 464 kez görüntülendi.

Türkiye’nin bankacılık alanında hizmet veren kuruluşları arasında yer alan Şekerbank, sektör içerisinde hizmet veren bankalar arasında köklü bir geçmişe sahip olan birkaç banka arasında yer almaktadır. İlk olarak kamusal sermaye desteği ile kurulup 1993 yılından bu yana sadece özel banka statüsünde hizmet veren kuruluşlar arasında yer almaktadır. Şekerbank yaşamış olduğu değişim ile birlikte özel bankacılık alanında büyük atılımlar yapmaya ve kendi bünyesindeki müşteri portföyünü sürekli olarak arttırma çalışması içerisine girmiştir. Yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili olarak en çok dikkati çeken kredi kartı ve kredi ürünlerini çok uygun şartlar dâhilinde sunmasıdır. Özellikle müşterilerinin günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı, ihtiyaç halinde nakit avans desteği ve aylık faturaların düzenli olarak ödenebilmesine imkân veren Şekerbank kredi kartını kullandırmaktadır.

Türkiye’nin en geçerli kredi kartlarından biri olan Bonus Kredi Kartı ile anlaşma sağlayan banka bundan böyle müşterilerine Şekerbank Bonus Kredi Kartını kullandırmaktadır. Bu üründen faydalanmak isteyen banka müşterileri Şekerbank kredi kartı başvurusu yapmaları gerekmektedir. Bankanın belirlemiş olduğu şartlar dâhilinde sadece şubeler ve telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre ülkemizde bulunan 312 şubesi içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinden yapılacak olan başvuru işleminde müşteriler nüfus cüzdanı, ikametgâh adres belgesi ve aylık maaş bordrosunu gören belgeyi götürmeleri gerekmektedir. Banka personeli aracılığı ile yapacakları başvuru işleminde bir adet kredi kartı başvuru formu doldurmaları yetecektir.

Şekerbank kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer platform ise, 444 78 78 numaralı telefon bankacılığı veya çağrı merkezi üzerinden yapılacak olan başvuru işlemidir. Sesli kayıt sisteminin banka müşterilerini başvurular bölümüne yönlendirmesinden sonra o bölümde görevli olan Şekerbank personeli aracılığı ile dolduracağınız bir adet kredi kartı başvuru formu sayesinde talebiniz yerine getirilecektir.

Şekerbank kredi kartı başvuruları sadece şubelere giderek ve telefon bankacılığı ile yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Hakkında Bilmeniz Gerekenler başlıklı makalemizde KREDİ KARTI NEDİR ve kredi kartı faiz hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ