TEB Bonus Borç ve Limit Sorgulama

  • 22 Aralık 2016
  • 1.622 kez görüntülendi.

TEB Bonus kredi kartı ile bankanın üye iş yerlerinde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerinizden doğan borçlarınızı ise istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. TEB Bonus borç sorgulama ve TEB Bonus limit sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınızı yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

TEB Bonus borç sorgulama

TEB Bonus borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için bankanın internet şubesini kullanabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı bölümünden kredi kartınızı seçerek güncel borcunu öğrenebilirsiniz. Güncel dönem borcu, asgari ödeme tutarı ve dönem içerisindeki harcamalarınızı da incelemeniz mümkün. İnternet bankacılığı üzerinden geçmiş dönemlerde yaptığınız harcamaların listesini de edinebilirsiniz.

İnternet bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığı ile iletişime geçerek de borç sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. TEB Bonus borç sorgulamak için arayacağınız numara 0850 200 0666. Bu numarayı arayarak sizlerde borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı üzerinden borçlarınız hakkında detaylı bilgi alma imkanınız da bulunmaktadır.

Eğer bankanın şubelerine giderseniz şubelerdeki yetkili personellerden de borcunuzu öğrenebilirsiniz. Son olarak bankanın ATM’leri aracılığı ile de borcunuzu öğrenebilirsiniz. ATM’lerde kartınız ile giriş yaparak güncel borcunuzu ve harcama detayınızı incelemeniz mümkndür.

TEB Bonus limit sorgulama

TEB Bonus limit sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığında kredi kartı bölümünü kullanmanız yeterlidir. Kredi kartı bölümünden sahip olduğunuz TEB Bonus kredi kartının limitinin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı aracılığı ile de limit sorgulama işlemleri yapılabilirsiniz. TEB Bonus limit sorgulama işlemi için telefon bankacılığını aramanız yeterlidir. İlgili menülerden yapacağınız tuşlamalar ile müşteri temsilcisine bağlanmadan ne kadar limitinizin olduğunu öğrenebilirsiniz. ATM’ler aracılığı ile de limit sorgulama işlemi yapılmaktadır. Sizlerde bu kanallardan limit sorgulama işlemini gerçekleştirerek ne kadar harcama yapabileceğinizi her zaman öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Maximum Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ