Turkish Bank eft ve havale ücretleri

  • 29 Haziran 2014
  • 434 kez görüntülendi.

Turkish bank olarak hizmet veren banka, genellikle kredi, kredi kartı ve banka kartları, özel mevduat hesapları, bireysel hesaplar, atm kullanımı destekleri, kiralık kasa hizmetleri, menkul kıymet işlemleri, çekler ve senetler gibi pek çok hizmeti sunuyor. 2014 kredi mevzuatına göre düzenlemiş olduğu faiz seçenekleri de gündem üzerinde yer alır iken, insanların ilgisini çeken hemen hemen her türlü soru işareti adeta cevaplanmış ve online olarak duyurular bölümünde duyurulmaya başlanmış. Sizlerin daha rahat bir şekilde bu hizmetlere ulaşabilmesi için gayet kolay, gayet kullanışlı ve güvenli bir şifreleme tekniğine sahip olarak hizmet veren özel bir siteye sahip olan bu banka, eft ve havale konusunda da farklı fiyatlar sunuyor. Genellikle İstanbul ve Ankara üzerinden büyük işlemlerini organize eden bankanın, hemen hemen pek çok şehirde özel şubesi ve ofisi bulunuyor. Bu ofis ve şube destekleri ile bankaların işleyişi ve çalışma sistemi çok daha farklı bir şekilde ele alınabiliyor.

 

İhtiyacınıza Özel Eft ve Havale Seçenekleri

İhtiyacınıza özel olarak sunulacak olan her türlü çalışma desteği için hizmetine devam eden Turkis bank, yenilikçi yapısı ile de ön plana çıkmaya devam ediyor. Kişisel krediler, bireysel hizmetler ve bono gibi pek çok değerli kıymetin kullanılması, bu banka üzerinden kâr ettirse de, insanlar daha çok havale ve eft işlemleri konusunda çalışmayı tercih ediyor diyebiliriz. Birbirinden farklı olarak ortaya çıkan bu çalışma seçeneklerine ulaşmak için, online işlemler yahut online bankacılık sekmesine uğrayabilirsiniz.

 

Eft ve Havale Ücretleri!

Eft ve havale ücretlerinin başında yer alan online ve şube ücretleri, listenin içinde en çok fiyat farkı bulunan bir maddeyi oluşturuyor. Çünkü havale ve eft fiyatları, %0,4 üzerinden ücretlendirilir iken, hesaptan farklı bir hesaba aktaracağınız paranın yahut hesaptan doğrudan isim üzerine aktaracağınız para tutarının ortalama olarak %0,4 desteğini ücret & masraf olarak alıyor. Yani yatırdığınız paranın tutarına göre değişen bu eft masrafları, online olarak yapıldığı zaman oldukça düşüyor. İster mobil  web üzerinden, ister normal tarayıcılardan rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu destekler, sizleri bekliyor!

Bir önceki yazımız olan Denizbank Moneygram Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ