Vakıfbank KOBİ’lere Yazı Getirdik kredisi

  • 21 Ağustos 2014
  • 396 kez görüntülendi.

Vakıfbank tarafından sunulan bu özel kredi destekleri sayesinde, KOBİ adına sunulan en uygun ve ayrıntılı kredi fırsatları sizleri bekliyor. Kobiler için sunulan bu özel hizmetler adına, genellikle 100, 000 TL’ desteğe kadar sunulan özel krediler ve 36 aya kadar %0 faiz oranları ile nakit kredi imkanı oluşturuluyor. Bu yüzden kredinizi bizzat alın, 3 ay sonra ödemeye başlayın şeklinde bir kampanyayı sunuyor sizlere Vakıfbank. Kobi çalışmalarına özel bir destek için, çok daha rahat ve çok daha estetik çalışmalara ulaşmak istiyor iseniz, geç kalmayın. Çünkü estetik yenilikler ve benzeri gibi her türlü çalışmalar, daha uygun şekilde sizlerin olacaktır.

 

Sistemsel Olarak Sunulan Yenilikler Adına Birkaç Tıklama!

Kredinizi şimdi alın ve 3 ay sonra ödemeye başlayın diyerek hizmetini renklendiren Vakıfbank için, 4 taksite kadar ödemelerinizi erteleme imkanı da çıkıyor karşımıza. Özel harcamalarınızda sunulan ve yenilikçi bir sistem desteği ile ön plana çıkan çalışma hizmetleri adına daha fazla geç kalmayın ve bu yüzden sunulan bu hizmetler için birkaç tıklama ile işlemlerinizi halledin. Kişisel hizmetlerinizi bu manada değerlendirebilirsiniz. Yapılan her türlü yenilik için bireysel duyurular yapan Vakıfbank, kişisel hizmetler adına büyük bir artı sunmaya devam ediyor. Kobilere özel yenilikçi çalışmalar kapsamında sunulan bu hizmetler için birkaç tıklama yeterli. 3  ay ödemesiz dönemi, 3 ay eşit taksitli kolaylıklar, 3 ayda bir eşit taksitli yenilikler ve taksit borç ödeme planı, değişken taksitli çalışmalar, 1 yıl içerisinde sunulan 4 taksit ertelemeli olarak rahatça yapılan planlamalar ve daha fazlası. Businesscard harcamalarınız için özellikle ekstre planınızda 50 TL indirim desteği de bu KOBİ kredisinde sizleri bekliyor. Yenilikçi hareketler ve fırsatçı krediler için KOBİ hizmetlerine artık ulaşarak firmanıza özel yenilikleri de kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bireysel Çalışmalar Burada!

Krediler adına yapılan firma güncellemelerine başvurmanız için, size en yakın şubeye gitmeniz yeterli olacak. Ardından çok daha rahat bir şeklide başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sistem dahilinde ortaya çıkan bir KOBİ hizmeti olduğu için, firmanızın etkinliklerine ve kazançlarına etkisi olacak olan bu krediyi kullanmak adına, daha fazla geç kalmayın.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Masrafsız 0 KM Otomobil Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ