Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

  • 28 Mart 2014
  • 641 kez görüntülendi.

Kredi kartının avantajlarından yararlanmak için Vakıfabank kredi kartını seçebilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı hem Vakıfbank’ın sunduğu avantajları hem de World kredi kartının sunduğu avantajları taşımaktadır. Bu sayede iki bankanın avantajlarını bir kartta kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartına başvurduktan sonra ortalama olarak bir hafta içerisinde banka sizlere onay vermektedir. Başvurunuz bir haftayı geçmesine rağmen sonuçlanmamışsa Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerini gerçekleştirerek kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için bankanın şubelerine gidebilirsiniz

Kredi kartı başvurunuzu yaptığınız halde banka sizlere başvurunuz hakkında herhangi bir bilgi vermemişse bankanın şubelerine giderek sorgulama yapabilirsiniz. Bu işlemin yapılması için vatandaşlık numaranızı banka yetkilisine söylemeniz yeterlidir. Banka yetkilisi gerekli incelemeleri yaparak kısa süre içerisinde kredi kartı başvurunuzun son durumunu sizlere bildirecektir.

Vakıfbank kredi kartı başvurunuzu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank şubelerine gidecek vaktiniz yoksa üzülmeyin. Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra başvurular menüsünden müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcisi kredi kartı başvuru durumunuzu sorgulamak için bazı gerekli bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri beyan ederek sorgulama işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Bu iki yöntem haricinde en hızlı ve kolay olan internetten kredi kartı başvuru sonucu öğrenmektir. İnternet üzerinden Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra yapmanız gereken tek şey vatandaşlık numaranızı belirtmek. Vatandaşlık numarasını belirttikten sonra sorgula butonuna bastığınızda karşınıza kredi kartı başvurunuzun son durumu çıkacaktır.

Yukarıda anlattığımız sorgulama yöntemleri ile başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra ortalama bir hafta içerisinde kredi kartınız basılacaktır. Kredi kartının sizlere teslim edilmesi ise iki türlü olur. Bu da sizin isteğinize bağlıdır. İsterseniz kredi kartınızı başvuru yapmış olduğunuz şubeden teslim alabilirsiniz. İsterseniz de kredi kartınızı bankaya kargo adresi vererek verdiğiniz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Ve Özellikleri başlıklı makalemizde vakıfbank kredi kartı başvurusu ve vakıfbank kredi kartı özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. birol dedi ki:

    kart başvurusu sonucunu öğrenmek istiyorum

  2. yıldıray dedi ki:

    kredi kart başvuru sonucunu ögrencem

BİR YORUM YAZ