Yapı Kredi Eft Ve  Havale Ücretleri

  • 26 Haziran 2014
  • 381 kez görüntülendi.

Yapı kredi olarak hizmet veren banka oldukça farklı çeşitlere ulaşarak kendini yenileyebiliyor. Birbirinden farklı, estetik çözümler ve yenilikçi yatırım mevduatları için her gün kendini daha da ön plana çıkaran banka kaçırılmayacak hizmetlerini de online olarak sunuyor. Hem sade, hem de farklı bir ara yüze sahip olan sitesinin büyük bir estetik yenilik ile bizlere sunulması, çalışmaların da kolay bir şekilde gerçekleşeceğini görebiliyoruz. Kaçırılmayacak fırsatlar için, genellikle estetik çözümlerin de yeniliklerine birkaç tıklama ile ulaşabiliyoruz. Bu yüzden Yapı kredi bankasının eft ve havale ücretlerine ulaşmak adına, kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Online Olarak Yapacağınız Hizmetler Daha Uygun

Yapı kredi bankası üzerinden yapacağınız havale ve eft işlemleriniz için, genellikle birkaç tıklama işinizi görecektir. Bu bağlamda karşınıza çıkan en güncel çalışmalar, sadece birkaç tıklama seçeneği ile sizleri bekliyor. Estetik ve yenilikçi çalışmaların daha farklı olarak ülkemize sunulması için, genellikle online çözümler sunulmaya devam ediyor. Bu yüzden sizin için listelediğimiz havale ve eft fiyatları, aslında güncel olarak değişikliğe de uğruyor diyebiliriz.

Havale ve eft fiyatlarında Yapı Kredi Bankasının Sunmuş Olduğu Fiyatlar

Eğer şube üzerinden bizzat bir isme sunum yapacak iseniz, yani bir kişiye bizzat gönderim yapacak iseniz, bu tarz bir işlem için Yapı Kredi bankası ortalama olarak 15 TL tutarında bir kesinti yapıyor. Bizzat isme olduğu için. Normalde bankalar bu tutarlarda hizmet sunmamaktadır pek lakin Yapı Kredi bankası son olarak yapmış olduğu güncellemesinde, bu tarz çalışma desteleri sunmaya başladı. 2014 senesinin güncel seçenekleri dahilinde yer alan bu işlemlerin aktif bir şekilde bizlere hizmet sunması için, online hizmetler yani online bankacılık seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bu sayede rahat ve estetik bir bankacılık hizmetine kolaylıkla ulaşmış olacaksınız. Online işlemler üzerinden yapacağınız ödemeler ve eft işlemleri için bankanın sunmuş olduğu fırsatlar, birkaç tıklama seçeneği ile sizlere ulaşıyor. Kaçırılmayacak ödeme seçenekleri ve güncel çalışmalar için, birkaç tıklama hizmeti işinizi görecektir. Online havale işlemlerinde 1,5 TL tutarında kesinti yapılır iken eft ödemelerinizde 5 TL tutarında bir kesinti yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Halkbankası Eft Ve Havale Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ