Yapı Kredi İnternet Şubesi Şifre Alma

  • 20 Mayıs 2014
  • 531 kez görüntülendi.

Yapı Kredi internet şubesi şifre alma işlemini yaparak bankanın internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet şubesini kullanarak da bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Banksı hesaplarınızdan bankacılık işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bankanın internet şubesini kullanabilirsiniz. Günümüzde artık bankacılık işlemlerinde hem hızlı olmak hem de işlem ücretlerini minimize etmek için bir çok kişi internet bankacılığını aktif olarak kullanmaktadır. Normal şartlar altında şubeden yapılan bir çok işlemi internet bankacılığından da yapabilirsiniz. Şubeden yapılan işlemlerde banka işlem ücretleri oldukça yüksek olmaktadır. Örnek olarak eft işlemleri bankanın şubelerinde 40TL 50TL gibi ücretler alınmaktadır. Ancak bankanın internet şubesini kullandığınızda bu ücret küçük meblağlara kadar düşmektedir. Bu yüzden internet bankacılığını kullanmak her zaman daha avantajlı olmaktadır.

Yapı Kredi internet bankacılığı ile ayrıca yatırımlarınızı da kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Vadeli hesaplarınızı yönetebilir, tahvil, bono gibi alım satım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankanın internet şubesinde altım alım satım işlemlerinizi de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Altın almak için kuyumcuya gitmenizde hiç gerek kalmayacak. Yatırım için alacağınız altınları güncel kur üzerinden internet bankacılığını kullanarak alabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri ve diğer bir çok bankacılık işlemini internet üzerinden gerçekleştirmek için Yapı Kredi internet şubesi şifre alma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı şifre alma işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada sizlere bir çok seçenek sunulmaktadır. Bu seçeneklerden yola çıkarak internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra müşteri numaranız ve şifrenizle internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığını kullanmak için bankada cep telefon numaranız da kayıtlı olaması gerekmektedir. Çünkü giriş için cep telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilecektir ve bu şifre ile internet şubesine girişiniz sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ