Yılbaşında Bankalar Açık Mı? 01.01.2015

  • 21 Aralık 2014
  • 471 kez görüntülendi.

Acısıyla tatlısıyla koskoca bir yılı geride tamamladık. Hediyeler alındı hatta milli piyango biletleri bile istiflendi. Evde sevdiklerinizle beraber eğlenceli vakitler geçirmeyi hak ettiniz. Herkesin aklında acaba Yılbaşında bankalar açık olacak mı sorusu geçiyor. Ben sizin için araştırdım.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki,bankalar malum artık yıl sona erdiği için daha kârlı nasıl kapatırımın derdine düştüler. Tek siz değil koskoca banka çalışanları ve patronları ise bu soruyu özellikle şu an düşündüklerini söyleyebilirim. Arka arkaya patlayan kampanyalar,üstelik kulağa bile çılgın gelecek derecede düşük faizler olduğu sürece bankaların yılbaşı günü kapanmalarını beklemek mantıksız olacaktır.

Yılın son günü tatil mi?( 31 Aralık 2014)

Hayır resmi olarak tatil değil,fakat zihnen kesinlikle tatil olduğunu söyleyebilirim. Okula giden öğrenciler,o gün çok fazla dersleri dinlemezler çünkü akşamı Yılbaşı’dır. Bu yüzden resmi bir tatil olmamakla beraber okullar yılın son günü açık olacaktır,tatil değildir.

Durun hemen üzülmeyin.Ertesi günü resmi tatil bütün devlet daireleri tatilde olduğu için okullarda tatil.Yeni yılı yataktan geç kalkarak karşılayabilirsiniz.

Peki esas sorumuza geri dönelim.

01 Ocak 2015  Tarihinde Bankalar Açık Mı?

Evet,gün boyu normal mesai saatleri içerisinde çalışacaklar.

Hepinize şimdiden mutlu yıllar!

Bankalar yılbaşında açık mı?

Bankalar her yıl olduğu gibi,bu yılın son gününde sanki yılbaşı değilmiş gibi normal bir şekilde tam gün çalışacak,biliyorum bir çoğumuz gene işimizin başında olacağız ama bankaların yılbaşında gün boyu açık olmaları her zaman bize kolaylık sağlayacaktır. Eğer banka çalışanıysanız sakın üzülmeyin,ertesi gün işe gitmeyerek sizde yeniyılı kutlayabileceksiniz.

02.01.2015 Tarihinde ise her şey normale dönecek yeni bir yılın içinde,bankalar bugüne kadar nasıl normal bir şekilde çalışmaya devam ettilerse 2015 yılı boyuncada aynı istikrarı göstereceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Bankacı Maaşları 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. KENAN dedi ki:

    banka notum

BİR YORUM YAZ